Apie mus

Esame poligrafijos profesionalai

Nuo 1996 m. teikiame poligrafijos paslaugas ir vykdome prekybą poligrafijos medžiagomis. Savo veikloje taikome naujausias gamybos technologijas ir pasitelkiame aukštos kvalifikacijos personalą. Tai mums leidžia teikti aukštos kokybės paslaugas ir užimti tvirtas pozicijas rinkoje.

Mūsų partneriai Lietuvoje yra ne tik stambios leidyklos, spaustuvės, maisto pramonės gamyklos, bet ir reklamos agentūros, bei išskirtinių produktų kūrėjai su kuriais įgyvendiname spaudos gaminių dekoravimą. Turime didelę individualizuotų pakavimo sprendimų patirtį. Reklaminę medžiagą eksportuojame ir į užsienio šalis.

Profesionalus požiūris

Kiekvieną projektą siekiame įgyvendinti nepriekaištingai, pasitelkdami aukščiausius veiklos standartus. Tikime, kad toks požiūris leidžia kurti kokybiškus spaudos gaminius, kurie pasižymi profesionalumu ir išskirtinumu.

Ilgametė patirtis

Per daugiau nei 25 veiklos metus, sukaupėme unikalią patirtį poligrafijos srityje. Tokia patirtis leidžia suprasti įvairias šios srities subtilybes. Būtent dėl to, galime užtikrinti sklandžią poligrafijos darbų gamybos eigą.

Efektyvios paslaugos

Mes suprantame, kad mūsų partneriams yra svarbūs ne tik aukštos kokybės gaminiai, tačiau ir sklandus bendravimas, todėl savo veikloje skiriame ypatingą dėmesį efektyviam bendradarbiavimo procesui užtikrinti.

Aptarkime Jūsų spaudos poreikius!